top of page

UDRŽITELNÝ BYZNYS JE TO, CO NÁS SPOJUJE

Jsme byznys platforma, která propojuje firmy usilující o změnu k lepšímu. Věříme, že udržitelnost je příležitost pro byznys. Spojujeme mezi sebou firmy s experty a přinášíme příklady dobré praxe pro všechny, kteří se chtějí zapojit do zelené transformace. Jsme průvodcem změny. Podporujeme členské firmy v kooperaci, sdílení, vzdělávání a spojujeme jejich hlas, aby byl slyšet na národní i nadnárodní úrovni.

NAŠE MISE A VIZE

Naší vizí je Česká republika jako domov firem investujících do inovací a udržitelnosti napříč celou ekonomikou. Chceme sociální, environmentální a ekonomickou udržitelnost, která přináší globální řešení a inspiruje svět. Snažíme se o pozitivní změnu budoucnosti nás všech.

Propojujeme dohromady firmy s firmami a s experty. Vytváříme komunitu, kde vzděláváme, sdílíme dobrou praxi a společně se vydáváme na cestu za udržitelnou ekonomickou transformací. Prosazujeme systémová opatření nejen v Česku, ale i v mezinárodním prostředí.

NAŠE STRATEGIE

Tyto tři pilíře představují strategické oblasti, kterými se dlouhodobě zabýváme a kterými směřujeme k naplnění naší vize.

K fialové.png

PUBLIC AFFAIRS

Efektivně prosazujeme ta systémová opatření, která vedou k udržitelné transformaci ekonomiky. 

zeměkoule_gd2.png
K fialové.png

KOMUNITA

Budujeme komunitu podnikatelů, díky které vznikají smysluplná partnerství. Pomocí vzájemného sdílení a vzdělávání usilujeme společně o zelenou transformaci ekonomiky.

K fialové.png

EDUKACE

​O byznysu, který má co nejmenší dopady na naši planetu, vzděláváme všechny od jednotlivců, malých a středních podniků až po nadnárodní korporace.

zeměkoule v.2 .png
ESG ikona handshake.png
ESG ikona governance.png
bottom of page