top of page

ZMĚNY K LEPŠÍMU DOSÁHNEME JEDINĚ SPOLEČNĚ

K fialové.png
Proč se stát členem Změny k lepšímu?

Proč se stát členem Změny k lepšímu?

Patříte mezi velké lídry na trhu, nebo se teprve rozjíždíte? Jste expertní nebo nezisková organizace? Vnímáte udržitelnost jako příležitost a chcete sdílet své dobré zkušenosti i noční můry?

Jestli jsou vaše odpovědi pozitivní,
staňte se členem Změny k lepšímu a my vám na oplátku poskytneme know how a inspirativní zázemí. 

PROČ BÝT ČLENEM

červená šipka.png

1

2

3

4

5

Získáte příležitosti k networkingu. Všichni členové se totiž pravidelně setkávají a sdílejí si příklady dobré praxe.

Podívejte se na nadcházející akce.


Postaráme se o to, abyste byli v obraze. Těšit se můžete na pravidelný update k tématům Green Deal. Vše posíláme souhrnně v newsletteru.

 

O ESG kritériích a nefinančním reportingu budete mít vždy aktuální informace. Získáte možnost propojit se s experty z oboru na jednotlivá kritéria. Podívejte se, co může ESG reporting přinést i vaší firmě.

Budete vidět a slyšet. Členům Změny k lepšímu dáváme prostor jak na našem webu, tak na našem LinkedIn profilu a v newsletteru. 

Každý člen Změny k lepšímu má určitý počet licencí na ESG Akademii zdarma. Skutečně tak pojmu ESG porozumíte a odnesete si cenné výukové materiály. Podívejte se, o čem kurz je.

Zařaďte se mezi ty, kteří už o změnu k lepšímu usilují

CENY ČLENSTVÍ

Velká firma

Malá firma / start-up

Nezisková organizace

75 000 Kč

15 000 Kč

5 000 Kč

JAK SE STÁT ČLENEM

Změna k lepšímu je byznys platforma pro firmy, které mají seriózní závazek k udržitelnému podnikání.

 

Myslíme si, že i firma, byť by historicky působila v oboru, který je z podstaty neudržitelný, může přijít s řešením, které přispívá udržitelnosti a být tak naším plnohodnotným členem. 

 

Přijetí a vyloučení členů posuzujeme vždy individuálně v rámci správní rady. Pro jasnější pochopení jsme vytvořili Etický kodex pro přijetí a vyloučení členů, v rámci kterého konkretizujeme pravidla pro přijímání nových členů.

 

Rádi bychom však zdůraznili, že nepředstavuje “značku udržitelnosti” a metodicky neposuzuje míru udržitelnosti aktivit našich členů.

Potřebujete poradit s členstvím? Zjistit víc informací? Napište nám na clenstvi@klepsimu.cz

bottom of page