top of page
K fialové.png

PUBLIC AFFAIRS

Změny k lepšímu

Ekonomiky světa se transformují vlivem nových zákonů pro řešení klimatické změny. To přináší příležitosti i pro český byznys! Aktivně lobbujeme, aby progresivní firmy v Česku využily dynamických změn legislativy ve svůj prospěch.

Nabízíme odborné znalosti v oblasti Public Affairs, čímž přispíváme k udržitelnému budoucímu růstu.

Společně měníme pravidla hry!

NAŠE PRIORITY

ENERGETIKA

Prosazujeme nastavení infrastruktury a pravidel pro pozici byznysu jako výrobce energie. Usilujeme o zjednoduší předpisů pro instalaci a připojování obnovitelných zdrojů, zasazujeme se o modernizaci a flexibilitu energetické sítě a nasměrování státní investice do zelené energie.

ZNÍ VÁM TO JAKO VÝZVA?

Jsme v tom společně! Public Affairs tým Změny k lepšímu analyzuje rizika a příležitosti plynoucí z nové legislativy a našim členům nabízíme:

MONITORING LEGISLATIVY

Přinášíme klíčové informace z české i evropské legislativy.

Posíláme pravidelný newsletter s výstupy z monitoringu a aktualitami ohledne Green Deal.

LOBBING PRO SYSTÉMOVÉ ŘEŠENÍ TRANSFORMACE

Lobbingovou strategii formujeme společně se členy Změny k lepšímu tak, aby odrážela jejich potřeby.

Ministrům, poslancům, europoslancům a dalším klíčovým stakeholderům představujeme pohled členů Změny k lepšímu, a reprezentujeme tak progresivní byznys jak na české, tak na evropské úrovni.

zeměkoule_gd2.png

Zaujala vás naše vize udržitelnějšího a úspěšného Česka? Chcete se zapojit a formovat s námi českou i evropskou legislativu? Napište nám na publicaffairs@klepsimu.cz

bottom of page