top of page

ESG Akademie LIVE: Květnové setkání s experty a expertkami

Zveme vás na další setkání pro absolventy a absolventky certifikovaného kurzu ESG Akademie Změny k lepšímu.

Sejdeme se v úterý 23. května 2023 od 14:00 do 17:00 hod v Impact Hub Praha D10 na Smíchově!

Cílem setkání je propojit absolventy ESG Akademie s experty, kteří se podíleli na jejím vzniku. Více o setkání se dočtete níže.

Na ESG Akademii LIVE se na vás budou těšit:


Absolventi a absolventky, kteří aktuálně řeší nějakou výzvu týkající se zavádění ESG kritérií ve svých firmách mají možnost získat zpětnou vazbu od expertů a ostatních účastníků (více informací níže). Setkání je mimo jiné skvělou příležitostí pro networking s dalšími absolventy a experty z oboru.


Jste absolventy ESG Akademie a chcete se ESG Akademie LIVE zúčastnit? Kapacita je omezená, proto doporučujeme přihlásit se co nejdříve!Co mám dělat, když chci řešit konkrétní výzvu

Ti účastníci, kteří potřebují poradit ohledně tématu specifického pro jejich firmu, zašlou do úterý 9.5.2023 emailem na vzdelavani@klepsimu.cz popis dané výzvy, kterou právě řeší. Tyto informace předáme našim expertům, aby se na ně mohli připravit.

Ideální způsob, jak výzvu formulovat, spočívá ze 2 kroků:

  1. Popište co nejlépe svůj problém nebo výzvu, které řešíte. Máte k dispozici relevantní data? Například kalkulaci financí, výpočet uhlíkové stopy, konkrétní feedback zaměstnanců firmy, přehled stakeholderů a jiné důležité informace?

  2. Položte jednou větou otevřenou otázku, která z výzvy vyplývá, a chcete na ni získat odpověď.


Například:

Popis situace

"Naše firma se zaměřuje na výrobu automobilových dílů. Již jsme udělali kroky v rámci E: přešli jsme na obnovitelné zdroje energie (CO2 stopa snížena o 23 %), s dodavateli pracujeme na snížení množství jednorázových obalových materiálů (ušetříme až 12 tun ročně). V rámci kritérií S a G ale nevíme, jakým směrem se posouvat."


Otevřená otázka jednou větou

Jakým způsobem se můžeme dále posunout?


Ať už si výzvu připravíte nebo ne, na konci si každý odnese množství inspirace nebo přímo návrhy řešení vlastního problému. Zároveň může pomoci s řešením i ostatním.


Máte zájem se ESG Akademie LIVE zúčastnit, ale nemáte absolventský certifikát? Ještě máte šanci kurz vystudovat a registrovat se do úterý 16.5.2023! Více informací o ESG: Certifikovaném kurzu najdete zde. 🎓

Comments


bottom of page