top of page
GD Kompas.png

Ať už je vaše firemní trajektorie jakákoliv, její směřování bude brzy ovlivňovat Green Deal, tedy kroky Evropské unie ke klimatické neutralitě.


V našem Public Affairs projektu Green Deal Kompas připravujeme členy Změny k lepšímu na to, co Green Deal přináší. Pravidelně informujeme o tematických novinkách a dáváme členům prostor se k nim vyjádřit. Společně oslovujeme klíčové stakeholdery a vstupujeme do diskuze o dílčích opatřeních.

zeměkoule_gd2.png

Green Deal je takzvaná Zelená dohoda pro Evropu. Jejím hlavním cílem je, aby se Evropa stala klimaticky neutrálním místem v oblasti dopravy, stavebnictví, potravinářství a dalších důležitých odvětví. Členské státy se na jejím základě zavázaly ke snížení skleníkových plynů do roku 2030 o 55 %, a to oproti roku 1990. Z dohody vyplynul balíček legislativních dokumentů, který se nazývá Fit for 55 a který filozofii Zelené dohody dává konkrétní obrysy.

ZNÍ VÁM TO JAKO VÝZVA?

Nemějte obavy, jsme v tom společně. V rámci Green Deal Kompasu se zaměřujeme na advokacii formou těchto dvou činností:

MONITORING SOUVISEJÍCÍ LEGISLATIVY

Ve spolupráci s partnery Frank Bold a Nemec+Chvatal přinášíme klíčové informace a aktuální dění v oblasti české i evropské legislativy.

Posíláme pravidelný newsletter s výstupy z monitoringu a dalšími klíčovými tématy z evropského i národního prostředí.

LOBBING PRO SYSTÉMOVÉ ŘEŠENÍ TRANSFORMACE

Lobbingovou strategii formujeme společně se členy Změny k lepšímu tak, aby přesně odrážela jejich potřeby. 


V Bruselu naše zájmy zastupuje Public Affairs agentura Nemec+Chvatal.


Europoslancům a dalším klíčovým stakeholderům představujeme pohled členů Změny k lepšímu a reprezentujeme tak progresivní byznysový proud středoevropského regionu.


Naši pozornost mají zejména směrnice, které řeší energetickou efektivnost a energetickou náročnost budov, nově pak také směrnice o náležité péči a problematika cirkulární ekonomiky.

zeměkoule v.2 .png
zeměkoule_gd2.png

Green Deal je zkrátka téma, které aktuálně hýbe byznys světem. Jdeme mu aktivně naproti a děláme ho pro vás uchopitelnější. Zelenou transformaci bereme jako jedinečnou příležitost pro další posun vašeho podnikání. 

Zapojte se do toho s námi, protože je to především příležitost pro váš byznys.

Chcete zkonzultovat zapojení své organizace?

Napište nám na publicaffairs@klepsimu.cz

bottom of page