top of page
 Mastermind pro udržitelný byznys: Udržitelnost dodavatelských řetězců
 Mastermind pro udržitelný byznys: Udržitelnost dodavatelských řetězců

Mastermind pro udržitelný byznys: Udržitelnost dodavatelských řetězců

Facilitované setkání pro členy Změny k lepšímu. Pojďte sdílet know-how a získat odpovědi na vaše otázky.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události

Čas a místo

20. 9. 2023 15:00 – 18:00 SELČ

Sídlo Omnicom Media Group, Lomnického 1705/9, 140 00 Praha 4-Nusle, Česko

O události

Zveme vás na další Mastermind pro udržitelný byznys Změny k lepšímu. Tentokrát na téma: Udržitelnost dodavatelských řetězců. 

Řešíte, jak přistoupit ke vzdělávání svých dodavatelů v oblasti udržitelnosti? Potřebujete data z dodavatelského řetězce, ale nedaří se vám je sbírat? Dopadne na vás legislativa týkající se dodavatelských řetězců, ale nevíte si rady? Případně máte jiné téma, které vás právě v oblasti dodavatelských řetězců ve vaší organizaci pálí? Přijďte získat odpovědi na vaše otázky na Mastermind pro udržitelný byznys Změny k lepšímu. Místo, kde s dalšími účastníky nasdílíte cenné know-how a vzájemně si tak pomůžete posunout se správným směrem.  

Kapacita akce je omezená na 8 osob a setkání je pouze pro členy Změny k lepšímu. Pokud se chcete závazně přidat, přihlaste se, prosím, co nejdříve. 

Jak Mastermind probíhá: 

Každý z účastníků na setkání přichází s předem připravenoou otázkou, kterou týden před setkání pokterá se pojí k danému tématu a na kterou hledá odpověď. Otázka by měla být formulovaná stylem: “Jak…., aby ....” . Každé kolo jeden z účastníků uvede svůj problém a položí otázku. Ostatní účastníci odpovídají skrze sdílení svých znalostí a zkušeností s danou problematikou. Celé setkání vede zkušený facilitátor z Q Designers

Přečtěte si více o tom, jak proběhla minulá setkání a jak správně formulovat svou otázku. 

Těšíme se na Vás!  

Sdílet událost

bottom of page