top of page
Mastermind pro udržitelný byznys: Jak změnit vnímání udržitelnosti uvnitř organizace?
Mastermind pro udržitelný byznys: Jak změnit vnímání udržitelnosti uvnitř organizace?

Mastermind pro udržitelný byznys: Jak změnit vnímání udržitelnosti uvnitř organizace?

Facilitované setkání pro členy Změny k lepšímu. Pojďte sdílet know-how a získat odpovědi na vaše otázky! Tentokrát spolu s exkurzí do LEGO®.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události

Čas a místo

17. 5. 2023 15:00 – 19:00 SELČ

LEGO Production, S. R. O., 272 01 Kladno, Česko

O události

Zveme Vás na Mastermind pro udržitelný byznys Změny k lepšímu s exkurzí do prostor LEGO®. Těšit se tak můžete na ukázku fungování největšího světového výrobce stavebnic. 

Tentokrát se sejdeme nad tématem: Jak změnit vnímání udržitelnosti uvnitř organizace?

Dostat udržitelnost do vědomí všech zaměstnanců a vedení je klíčovým krokem k udržitelnému budoucímu rozvoji firmy. Jak tedy nejlépe přesvědčit ostatní kolegy o důležitosti udržitelnosti ve vaší organizaci? Narážíte na překážky v získání spojenců ve vedení firmy, kteří by udržitelnou transformaci podporovali a vnímali ji jako dostatečně důležitou? Či čelíte jiným výzvám ve vnímání udržitelnosti uvnitř vaší organizace? 

Přijďte spolu s dalšími členy Změny k lepšímu sdílet know-how a zkušenosti spojené s tématem a vzájemně si tak pomůžete najít odpovědi na vaše otázky. 

Kapacita akce je omezená na 8 osob a setkání je pouze pro členy Změny k lepšímu. Pokud se chcete závazně přidat, přihlaste se, prosím, co nejdříve.   Jak Mastermind probíhá:  Každý z účastníků na setkání přichází s předem připravenoou otázkou, která se pojí k danému tématu a na kterou hledá odpověď. Otázka by měla být formulovaná stylem: “Jak…., aby ....” .Každé kolo jeden z účastníků uvede svůj problém a položí otázku. Ostatní účastníci odpovídají skrze sdílení svých znalostí a zkušeností s danou problematikou. Celé setkání vede zkušení facilitátor z Q Designers. Přečtěte si více o tom, jak proběhla minulá setkání a jak správně formulovat svou otázku. 

Těšíme se na Vás!

Sdílet událost

bottom of page