top of page
 Mastermind pro udržitelný byznys: Jak na ovlivňování veřejné sféry
 Mastermind pro udržitelný byznys: Jak na ovlivňování veřejné sféry

Mastermind pro udržitelný byznys: Jak na ovlivňování veřejné sféry

Facilitované setkání pro členy Změny k lepšímu. Pojďte sdílet know-how a získat odpovědi na vaše otázky.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události

Čas a místo

22. 11. 2023 15:00 – 18:00 SEČ

Impact Hub Brno, Cyrilská 7, 602 00 Brno-střed-Trnitá, Česko

O události

Zveme Vás na Mastermind pro udržitelný byznys Změny k lepšímu s tématem: Jak na ovlivňování veřejné sféry

Je pro vaši organizaci důležité, aby udržitelná témata rezonovala světem veřejné správy a byla jim správně a efektivně komunikována? Narážíte při této komunikaci na nějaké překážky?

Přijďte na Mastermind pro udržitelný byznys Změny k lepšímu, kde účastníci sdílí cenné know-how v diskrétním prostředí. Navzájem si tak pomůžete zodpovědět vaše otázky a posunete se správným směrem.

Kapacita akce je omezená na 8 osob a setkání je pouze pro členy Změny k lepšímu. Pokud se chcete závazně přidat, přihlaste se, prosím, co nejdříve. Jak Mastermind probíhá: Každý z účastníků na setkání přichází s předem připravenou otázkou, která se pojí k danému tématu a na kterou hledá odpověď. Otázka by měla být formulovaná stylem: “Jak…., aby ....” . Každé kolo jeden z účastníků uvede svůj problém a položí otázku. Ostatní účastníci odpovídají skrze sdílení svých znalostí a zkušeností s danou problematikou. Celé setkání vede zkušený facilitátor z Q Designers. Přečtěte si více o tom, jak proběhla minulá setkání a jak správně formulovat svou otázku. 

Těšíme se na Vás!

Sdílet událost

bottom of page