top of page
 Mastermind pro udržitelný byznys Brno: Co a jak s uhlíkovou stopou?
 Mastermind pro udržitelný byznys Brno: Co a jak s uhlíkovou stopou?

Mastermind pro udržitelný byznys Brno: Co a jak s uhlíkovou stopou?

Facilitované setkání pro členy Změny k lepšímu. Pojďte sdílet know-how a získat odpovědi na vaše otázky tentokrát v našem krásném Brně.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události

Čas a místo

21. 6. 2023 15:00 – 18:00 SELČ

Kreativní hub Brno, Údolní 495/19, 602 00 Brno-střed, Česko

O události

Zveme Vás na Mastermind pro udržitelný byznys Změny k lepšímu s tématem: Co a jak s uhlíkovou stopou?  

Po mastermindu nás také čeká večerní neformální posezení v nedalém bistru. Je však možné se účastnit pouze mastermind setkání. 

Téma uhlíkové stopy rezonuje stále více nejen v udržitelném byznysu. Blížíme se k roku 2030, kdy má být celá EU uhlíkově neutrální. Firmy hledají způsoby, jak jejich uhlíkovou stopu správně a efektivně měřit. Ale hlavně způsoby, jak ji snižovat a ideálně se dostat do negativních čísel. Stále také narážíme na opakující se téma offsetů. Uhlíková stopa ve firmách je opravdu komplexní téma. Máte k němu otázky, se kterými si nevíte rady a hodilo by se vám pár chytrých hlav, které vám pomohou téma posunout dál?

Přijďte spolu s dalšími členy Změny k lepšímu sdílet know-how a zkušenosti spojené s tématem a vzájemně si tak pomůžete najít odpovědi na vaše otázky.

Kapacita akce je omezená na 8 osob a setkání je pouze pro členy Změny k lepšímu. Pokud se chcete závazně přidat, přihlaste se, prosím, co nejdříve. Jak Mastermind probíhá: Každý z účastníků na setkání přichází s předem připravenoou otázkou, kterou týden před setkání pokterá se pojí k danému tématu a na kterou hledá odpověď. Otázka by měla být formulovaná stylem: “Jak…., aby ....” . Každé kolo jeden z účastníků uvede svůj problém a položí otázku. Ostatní účastníci odpovídají skrze sdílení svých znalostí a zkušeností s danou problematikou. Celé setkání vede zkušení facilitátor z Q Designers. Přečtěte si více o tom, jak proběhla minulá setkání a jak správně formulovat svou otázku. 

Těšíme se na Vás!  

Sdílet událost

bottom of page