top of page
 Mastermind pro udržitelný byznys: Jak se připravit na rizika spojená s klimatickou změnou
 Mastermind pro udržitelný byznys: Jak se připravit na rizika spojená s klimatickou změnou

Mastermind pro udržitelný byznys: Jak se připravit na rizika spojená s klimatickou změnou

Facilitované setkání pro členy Změny k lepšímu. Pojďte sdílet know-how a získat odpovědi na vaše otázky.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události

Čas a místo

18. 10. 2023 15:00 – 18:00 SELČ

Kooperativa pojišťovna, Pobřežní 665/21, 186 00 Karlín

O události

Zveme vás na další Mastermind pro udržitelný byznys Změny k lepšímu. Tentokrát na téma: Jak se připravit na rizika spojená s klimatickou změnou.

Časté požáry, ničivé bouřky, sucho nebo záplavy - klimatická změna s sebou pravděpodobně ponese nové výzvy, na které je nutné se připravit. Jakým způsobem přistoupit ve firmě k prevenci a řešení rizik? Jak začít s adaptací na probíhající změnu? Případně máte jiné téma, které vás právě v oblasti rizik ve vaší organizaci pálí?

Přijďte získat odpovědi na vaše otázky na Mastermind pro udržitelný byznys Změny k lepšímu. Tam s dalšími účastníky nasdílíte cenné know-how a vzájemně si tak pomůžete vaše projekty posunout správným směrem.

Kapacita akce je omezená na 8 osob a setkání je exkluzivně členy Změny k lepšímu. Pokud se chcete závazně přidat, přihlaste se prosím co nejdříve.

Jak Mastermind probíhá:

Každý z účastníků na setkání přichází s otázkou/ problémem,  která se pojí k danému tématu a na kterou hledá odpověď. Otázka by měla být formulovaná stylem: “Jak…., aby ....” .

Mastermind má tolik kol, kolik je účastníků. Každé kolo jeden z účastníků uvede svůj problém a položí otázku. Ostatní účastníci odpovídají skrze sdílení svých znalostí a zkušeností s danou problematikou. Celé setkání vede zkušený facilitátor Jan Jelínek z Q Designers.

Přečtěte si více o tom, jak  proběhla minulá setkání a jak správně formulovat svou otázku. 

Sdílet událost

bottom of page