DĚJE SE V KOMUNITĚ     ESG AKADEMIE    GREEN DEAL 2     O NÁS     ČLENSTVÍ

O nás

Na začátku byl manifest. Za tu dobu jsme se ale posunuli mnohem dál: nyní lobbujeme v EU, edukujeme o úskalích a příležitostech ESG kritérií, ale organizujeme i mastermindy a spojujeme stejně smýšlející organizace. Projděme si, jak jsme společně s vámi rostli!

Tým Změny
portrety_07_02.jpg
Lukáš Rolf

Ředitel

S láskou a pokorou k přírodě si během řízení marketingových kampaní v Adidas uvědomil, že aktivismus není sprosté slovo a naplno se vrhnul do hloubky ekologických témat v Hnutí DUHA. Vedle tvorby kampaně za méně odpadu a upgradu Adresáře farmářů pomáhal i s komunikací Zachraňme lesy a poznal, že největší překážky řešení klimatické krize vězí v energetice. V týmu Nano Energies později hledal cesty k propojení know-how byznysu a nezisku pro podporu obnovitelných zdrojů a Elektřiny Nazeleno. Aktivita zcela přerostla původní záměr a svou energii připojili i lídři a lídryně dalších oblastí udržitelnosti, díky kterým vznikla Změna k lepšímu. 

 

Za podpory správní rady řídí organizaci k naplňování vize Změny k lepšímu - České republiky jako domova firem, které vidí v dlouhodobé udržitelnosti příležitost pro svůj rozvoj, přináší globální řešení a inspirují svět.

 

Po práci se nejraději nechává unášet psychedelickou hudbou, hloubá s audioknihou nebo vyráží na túru, ale nejčastěji se spokojí s dobrým seriálem na Netflixu.

Zuzana Motyková

Posel Dobrých zpráv, newsletteru a sociálních sítí

Pravidelný newsletter, Dobré zprávy, seriál Ženy Změny nebo sociální sítě - Zuzka pečuje hlavně o naši komunikaci v onlinu. Se Změnou k lepšímu je téměř od jejího začátku. Pokud jste naším členem a máte tip na obsah ke sdílení, je váš člověk. 

 

Komunikaci se věnuje od dob studií, zaměřuje se na politický marketing. Pracovala na Ministerstvu školství, v PR agentuře a posledních několik let na ni můžete narazit i v chodbách budovy Poslanecké sněmovny, kde pracuje jako poradkyně jednoho z poslanců. Venku ji nejčastěji potkáte v antikvariátech, muzeích a s pohledem otočeným k fasádám domů - zajímá ji architektura a design.